Rezultati

Broj osvojenih medalja u 2021.


image/svg+xml
151
54
43
54

9. Grobničan kup, turnir u katama i borbama

Mavrinci, 21.11.2021.

1. mjesto: Emili Jurcan, djevojčice 2007. godište - Kate
1. mjesto: Amir Rešidović, veterani +35 godina - Kate
1. mjesto: Amir Rešidović, seniori - Kate
2. mjesto: Emili Jurcan, djevojčice 2008. godište - Kate
2. mjesto: Eva Paola Ramaja, djevojčice 2010. godište -37kg
3. mjesto: Emili Jurcan, kadetkinje - Kate

28. Rijeka Kup 2021., turnir kate i borbe

Rijeka, 20.11.2021.

1. mjesto: Paola Puškarić, djevojčice 2015. godište – Kate
1. mjesto: Sara Škofić, djevojčice 2013. godište – Kate
1. mjesto: Lean Šolaja, dječaci 2011. godište – Kate
1. mjesto: Ellena Stanik, djevojčice 2011. godište – Kate
1. mjesto: Kate Radović, djevojčice 2009. godište – Kate
1. mjesto: Kate Radović, djevojčice 2008. godište – Kate
1. mjesto: Iva Samovojska, kadetkinje – Kate
1. mjesto: Iva Samovojska, juniorke – Kate
1. mjesto: Iva Samovojska, ml.seniorke – Kate

2. mjesto: Tina Lacmanović, djevojčice 2015. godište – Kate
2. mjesto: Paola Puškarić, djevojčice 2014. godište – Kate
2. mjesto: Lana Lacmanović, djevojčice 2012. godište – Kate
2. mjesto: Mile Vladušić, dječaci 2011. godište – Kate
2. mjesto: Lucija Jozić, djevojčice (2011./2012. godište) -37kg
2. mjesto: Petar Puškarić, dječaci (2011./2012. godište) -32kg
2. mjesto: Mile Vladušić, dječaci (2011./2012. godište) -44kg

3. mjesto: Lucija Jozić, djevojčice 2011. godište – Kate
3. mjesto: Luna Paulović, djevojčice 2015. godište – Kate
3. mjesto: Ana Matošević Petrović, djevojčice 2011. godište – Kate
3. mjesto: Petar Puškarić, dječaci 2012. godište - Kate
3. mjesto: Eva Paola Ramaja, djevojčice 2011. godište – Kate
3. mjesto: Eva Paola Ramaja, djevojčice (2009./2010.) godište) -37kg

22. Eurocup Istria 2021, međunarodni karate turnir

Poreč, 13.11.2021.

1. mjesto: Eva Paola Ramaja, djevojčice (2009./2010. godište) -37kg
1. mjesto: Lucija Jozić, djevojčice (2011./2012. godište) -37kg
1. mjesto: Mile Vladušić, dječaci (2011./2012. godište) -44kg
1. mjesto: Petar Puškarić, dječaci (2011./2012. godište) -32kg
1. mjesto: Paola Puškarić, djevojčice 2015. godište – Kate
1. mjesto: učenice – Kate ekipno (Marija Šimunović-Emili Jurcan-Kate Radović)
1. mjesto: Amir Rešidović, veterani + 50 godina – Kate
2. mjesto: Lana Kadum, djevojčice (2011./2012. godište) +43kg
2. mjesto: Lana Lacmanović, djevojčice 2012. godište – Kate
2. mjesto: Lean Šolaja, dječaci 2011. godište – Kate
2. mjesto: Sara Škofić, djevojčice 2013. godište – Kate
2. mjesto: Tina Lacmanović, djevojčice 2015. godište – Kate
3. mjesto: Lucija Jozić, djevojčice 2011. godište – Kate
3. mjesto: Marija Šimunović, djevojčice 2009. godište – Kate
3. mjesto: Amir Rešidović, veterani + 35 godina - Kata

Prvenstvo Hrvatske, kate mlađe dobne skupine

Slavonski Brod, 06.11.2021.

1. mjesto: Paola Puškarić, cicibanke 6 godina
1. mjesto: cicibanke ekipno (Paola Puškarić, Sara Škofić, Irma Mešić)
3. mjesto: Marija Šimunović, ml. kadetkinje

Županijsko prvenstvo, borbe svi uzrasti

Poreč, 31.10.2021.

1. mjesto: Sara Škofić, djevojčice 7-8 godina, borbe +35kg
1. mjesto: Petar Puškarić, dječaci 9-10 godina, borbe -38kg
1. mjesto: Filip Ćurko, dječaci 11 godina, borbe +53kg
1. mjesto: Eva Paola Ramaja, djevojčice 10 godina, borbe +42kg
1. mjesto: Galen Oštir, seniori, borbe - Open
2. mjesto: Irma Mešić, djevojčice 7-8 godina, borbe +35
2. mjesto: Lean Šolaja, dječaci 9-10 godina, borbe -38kg
2. mjesto: Adrian Zrilić, dječaci 11 godina, borbe -41kg
2. mjesto: Jan Štifanić, dječaci 11 godina, borbe +53kg
2. mjesto: Lucija Jozić, djevojčice 10 godina, borbe +42kg
2. mjesto: Nika Baf, kadetkinje +54kg
2. mjesto: Nika Baf, kadetkinje, borbe Open
3. mjesto: Luna Paulović, djevojčice 7-8 godina, borbe +35kg
3. mjesto: Ellena Stanik, djevojčice 10 godina, borbe +42kg
3. mjesto: Lana Kadum, djevojčice 10 godina, borbe +42kg
3. mjesto: Nika Baf, djevojčice 14 godina, borbe +61kg

Prvenstvo Hrvatske, kate

Zagreb, 30.10.2021.

1. mjesto: Amir Rešidović, veterani +50
1. mjesto: veterani ekipno +35 (Josip Leutar, Marko Paliaga i Amir Rešidović)
1. mjesto: veterani ekipno +50 (Josip Leutar, Marko Paliaga i Amir Rešidović)

3. mjesto: Flavia Paliaga, juniorke
3. mjesto: Amir Rešidović, veterani +35

Prvenstvo Hrvatske, borbe za mlađe dobne skupine

Jastrebarsko, 23.10.2021.

3. mjesto: Mile Vladušić (dječaci 2011.godište -44kg)
3. mjesto: Rian Dušan (dječaci 2007.godište -50kg)

23. Prvenstvo Balkana za seniore, 25. Prvenstvo Balkana za mlađe uzraste i 4. Prvenstvo Balkana za veterane, prvenstvo u katama i borbama

Poreč, 17.10.2021.

1. mjesto: Mirko Banović, veterani 55+ godina (borbe - 85kg)
1. mjesto: Robert Fatorić, veterani 55+ godina (borbe + 85kg)
2. mjesto: Amir Rešidović, veterani 55+ godina (borbe - 75kg)
3. mjesto: Lucija Jozić, djevojčice 2011. godište (borbe - 37kg)
3. mjesto: Amir Rešidović, veterani 55+ godina (kate)
3. mjesto: ml.kadetkinje, ( Marija Šimunović-Emili Jurcan-Kate Radović ) kate-ekipno

20. Croatia Open, otvoreno prvenstvo Hrvatske

Rijeka, 10.10.2021.

1. mjesto: Lucija Jozić, djevojčice 9-10 godina, borbe -37kg
2. mjesto: Eva Paola Ramaja, djevojčice 9-10 godina, borbe -37kg
2. mjesto: mlađe kadetkinje, kate ekipno ( Marija šimunović-Nika Baf-Kate Radović )
2. mjesto: veterani +50 god., kate ekipno ( Amir Rešidović-Mirko Banović-Damir Krsnik )
3. mjesto: Amir Rešidović, veterani +50 god. - kate
3. mjesto: Mirko Banović, veterani +50 god. - kate

25. Međimurje Open, međunarodni karate turnir

Čakovec, 04.09.2021.

3. mjesto: Iva Samovojska, kadetkinje – kate
3. mjesto: Iva Samovojska, juniorke – kate
3. mjesto: Amir Rešidović, seniori – kate
3. mjesto: Amir Rešidović, veterani +35 godina – kate

13. KRK KUP 2021., turnir u katama i borbama

Malinska, 19.06.2021.

1. mjesto: Lean Šolaja, dječaci 2010. godište - kate
2. mjesto: Paola Puškarić, djevojčice 2015. godište – kate
2. mjesto: Lana Lacmanović, djevojčice 2011. godište – kate
2. mjesto: Rian Dušan, dječaci 2007. godište – kate
2. mjesto: Rian Dušan, dječaci 2007. godište, borbe – 46 kg
3. mjesto: Sara Škofić, djevojčice 2013. godište - kate
3. mjesto: Petar Puškarić, dječaci 2012. godište – kate
3. mjesto: Lana Lacmanović, djevojčice 20012. godište – kate
3. mjesto: Petar Puškarić, dječaci 2011/2012. godište, borbe – 32 kg
3. mjesto: Eva Paola Ramaja, djevojčice 2010. godište – kate
3. mjesto: Eva Paola Ramaja, djevojčice 2010./2009. godište, borbe – 35 kg
3. mjesto: Kate Radović, djevojčice 2008. godište - kate
3. mjesto: Nina Arizanović, djevojčice 2007. godište - kate

Turnir HKS-a, izborni turnir kate

Nedelišće, 12.06.2021.

3. mjesto: Flavia Paliaga, juniorke

10.GRAND PRIX MEĐIMURJA 2021., karate turniru u borbama i katama

Nedelišće, 12.06.2021.

1. mjesto: Petar Puškarić, dječaci 2012. godište – 32 kg
1. mjesto: Rian Dušan, dječaci 2007. godište – kate
1. mjesto: Rian Dušan, dječaci 2007. godište – 50 kg
1. mjesto: Rian Dušan, kadeti – kate
1. mjesto: Galen Oštir, juniori – kate
1. mjesto: kadetkinje kate ekipno (Iva Samovojska-Nika Baf-Marija Šimunović)
2. mjesto: Alan Srdoč, kadeti – kate
3. mjesto: Lucija Jozić, djevojčice 20011. godište – 36 kg
3. mjesto: Marija Šimunović, djevojčice 2009. godište – kate
3. mjesto: Nika Baf, kadetkinje – kate
3. mjesto: Iva Samovojska, kadetkinje – kate
3. mjesto: Galen Oštir, juniori – 76 kg
3. mjesto: Galen Oštir, seniori - kate

Županijsko prvenstvo, kate svi uzrasti

Poreč, 02.05.2021.

1. mjesto: Sara Škofić, djevojčice 8 godina
1. mjesto: Petar Puškarić, dječaci 9 godina
1. mjesto: Mile Vladušić, dječaci 10 godina
1. mjesto: Ana Matošević Petrović, djevojčice 10 godina
1. mjesto: Eva Paola Ramaja, djevojčice 11 godina
1. mjesto: Marija Šimunović, djevojčice 12 godina
1. mjesto: Emili Jurcan, djevojčice 13 godina
1. mjesto: Iva Samovojska, kadetkinje
1. mjesto: Galen Oštir, juniori
1. mjesto: Iva Samovojska, juniorke
1. mjesto: Amir Rešidović, seniori
1. mjesto: Amir Rešidović, veterani 35+
1. mjesto: ml.učenice ekipno-ekipa 1 (Paola Puškarić-Sara Škofić-Luna Paulović)
1. mjesto: učenici ekipno-ekipa 1 (Mile Vladušić-Lean Šolaja-Karlo Kos)
1. mjesto: ml.kadetkinje ekipno (Marija Šimunović-Emili Jurcan-Kate Radović)

2. mjesto: Irma Mešić, djevojčice 8 godina
2. mjesto: Tina Štifanić, djevojčice 9 godina
2. mjesto: Lucija Jozić, djevojčice 10 godina
2. mjesto: Filip Ćurko, dječaci 11 godina
2. mjesto: Cintya Radovan, djevojčice 11 godina
2. mjesto: Kate Radović, djevojčice 12 godina
2. mjesto: Nicolas Kos, dječaci 13 godina
2. mjesto: Nina Arizanović, djevojčice 14 godina
2. mjesto: Nika Baf, kadetkinje
2. mjesto: Alan Srdoč, kadeti
2. mjesto: Galen Oštir, seniori
2. mjesto: ml,učenice ekipno-ekipa 2 (Petar Puškarić-Irma Mešić-Tina Štifanić)
2. mjesto: učenici ekipno -ekipa 2 (Patrick Ćurko-Filip Ćurko-Jan Štifanić)

3. mjesto: Luna Paulović, djevojčice 8 godina
3. mjesto: Patrick Ćurko, dječaci 9 godina
3. mjesto: Lean Šolaja, dječaci 10 godina
3. mjesto: Karlo Kos, dječaci 10 godina
3. mjesto: Lana Kadum, djevojčice 10 godina
3. mjesto: Tina Maraston, djevojčice 10 godina
3. mjesto: Jan Štifanić, dječaci 11 godina
3. mjesto: Lucija Trifunović, djevojčice 13 godina
3. mjesto: Bruno Nannicini, dječaci 13 godina
3. mjesto: učenice ekipno (Cintya Radovan-Lucija Jozić-Ana Matošević Petrović)
3. mjesto: učenice ekipno-ekipa 2 (Eva Paola Ramaja-Lana Kadum-Ellena Stanik)